Producenci
Digitus Kabel U/UTP kat5e, CU, drut AWG24/1 100m Digitus Kabel U/UTP kat5e, CU, drut AWG24/1 100m
Producent: Digitus
Cena: 140,69 zł (netto: 114,38 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 16,39 zł (netto: 13,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 20m szary Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 20m szary
Producent: Digitus
Cena: 25,69 zł (netto: 20,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 25m szary Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 25m szary
Producent: Digitus
Cena: 28,19 zł (netto: 22,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 30m szary Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 30m szary
Producent: Digitus
Cena: 29,19 zł (netto: 23,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Elmak Kabel sieciowy CLA-09 LAN Kat.6 UTP 50m Elmak Kabel sieciowy CLA-09 LAN Kat.6 UTP 50m
Producent: Elmak
Cena: 32,29 zł (netto: 26,25 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Elmak Kabel sieciowy LANSAVIO CLA-06  Kat.6 UTP 305m CU/ miedź Elmak Kabel sieciowy LANSAVIO CLA-06 Kat.6 UTP 305m CU/ miedź
Producent: Elmak
Cena: 496,39 zł (netto: 403,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka
Producent: GEMBIRD
Cena: 26,49 zł (netto: 21,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Gembird Patch cord ekranowany FTP kat.6 osłonka zal. 10M  szary Gembird Patch cord ekranowany FTP kat.6 osłonka zal. 10M szary
Producent: GEMBIRD
Cena: 25,49 zł (netto: 20,72 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium