Opcje przeglądania

Rodzaj pamięci

Przekątna ekranu

Obudowa

Pojemność pamięci

Rozmiar

Moc zasilacza

Typ kart pamięci

Typ dysku

Format szerokości

Interfejs dysku

Druk w kolorze

Rodzaj druku

Do nadruku

Obudowa z zasilaczem

Cena

  • od
    do
Producenci
  • nowość
Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m Żółty Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m Żółty
Producent: Digitus
Cena:

18,09 zł

Cena netto: 14,71 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m Żółty Digitus Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m Żółty
Producent: Digitus
Cena:

17,79 zł

Cena netto: 14,46 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m
Producent: Extralink
Cena:

15,09 zł

Cena netto: 12,27 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D DUPLEX 3.0mm 0.5m Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D DUPLEX 3.0mm 0.5m
Producent: Extralink
Cena:

12,59 zł

Cena netto: 10,24 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0mm 5m Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0mm 5m
Producent: Extralink
Cena:

8,99 zł

Cena netto: 7,31 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium