Kasy Novitus On-Line Ready

Program Novitus On-line Ready
- już dziś bądź gotowy na zmianę przepisów w 2018 roku
- miej pewność i czas na decyzję
- nie płać dziś, za to co będzie jutro
- inwestuj mądrze w rozwój Twojej firmy

Jak działa Program Novitus On-line Ready i dla kogo został uruchomiony?
Program Novitus On-line Ready został stworzony, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo zakupu urządzeń fiskalnych i ochronę przed zapowiadaną przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmianą przepisów prawnych. Dzięki temu Programowi pieniądze wydane w roku 2018 na zakup urządzenia fiskalnego Novitus, będą dobrą inwestycją w rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Ponieważ w przypadku konieczności wymiany tego urządzenia w kolejnych latach, wynikającej z wprowadzenia systemu kas on-line i centralnego systemu fiskalnego w Polsce, zaoferujemy Ci:
    - bardzo atrakcyjne warunki dostosowania Twojego urządzenia Novitus do nowych przepisów, lub
    - preferencyjne warunki zakupu nowego urządzenia

Wybór należy do Ciebie!
Wraz z zakupionym urządzeniem fiskalnym Novitus możesz otrzymać Promesę Novitus On-line Ready, która wyjaśnia działanie Programu i stanowi Twój przewodnik w dalszych krokach, które musisz podjąć. Wystarczy jedynie zarejestrować urządzenie zakupione w roku 2018 na stronie internetowej www.online.novitus.pl najpóźniej do dnia 20.01.2019. W przypadku urządzeń zakupionych przed 01.01.2018, rejestracja urządzenia musi być dokonana najpóźniej do 20.01.2018. Następnie należy pobrać wygenerowany Certyfikat Promesy w formacie PDF. Jest to dokument potwierdzający dokonanie poprawnej rejestracji.
Każdy Certyfikat zawiera dane Twojej firmy oraz unikatowy numer, identyfikujący Twoje uprawnienia z tytułu Promesy. Realizacja Promesy będzie możliwa dopiero z chwilą wejścia w życie odpowiednich przepisów, o których mowa w Regulaminie Programu. Po wejściu w życie wyżej wymienionych przepisów, na stronie www.online.novitus.pl zostanie uruchomiona dodatkowa funkcja menu "SKORZYSTAJ Z PROMESY", przy pomocy której posiadacz Certyfikatu będzie mógł zrealizować swoje uprawnienia.

Pamiętaj, że niniejszy tekst jest wyłącznie ogólną informacją o działaniu Programu Novitus On-line Ready, a wszelkie obowiązki i uprawnienia stron zostały określone w Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium