Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 14,99 zł 14.99
Cena netto: 12,19 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Digitus
Kod produktu: AKASS253301 [492467]

Opis

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m



EAN: 4016032310709
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: DK-2533-01
Rodzaj: Kabel
Zastosowanie: Światłowód
Długość przewodu: 1 m
Złącza #1: LC
Złącza #2: LC
Rodzaj światłowodu: Multi-mode
Transmisja: Duplex
Wymiary: - Średnica włókna: 50/125µ- Średnica kabla 3mm
Pozostałe parametry: - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ

Dane techniczne

Kolor Pomarańczowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium