Sposoby płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, w sklepie komputerowym MicronPro Sklep komputerowy on-line klient może wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, ponieważ związana jest z usługą zapłaty za towar, wykonaną przez firmę spedycyjną bezpośrednio u klienta i wynosi dodatkowo 10 zł (brutto), niezależnie od ilości paczek.
  • Przelew online - Usługa zapłaty realizowana jest przy współpracy z firmą Blue Media S.A. W końcowym etapie składania zamówienia zostaniesz skierowany na stronę, która przekieruje Cię do właściwej strony logowania Twojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są w innym miejscu przechowywane.
    Ponieważ wszystkie podane ceny w sklepie MicronPro Sklep komputerowy on-line zawierają już naliczony rabat w wysokości 1,8%, wybranie tej metody płatności, powoduje anulowanie tego rabatu i doliczenie do ceny końcowej opłaty w wysokości 1,8%.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium