Jak obdarować, żeby się nie zrujnować – czyli sezon komunijny czas zacząć.
Jak obdarować, żeby się nie zrujnować – czyli sezon komunijny czas zacząć.

Miesiąc Maj to czas słońca, wiosny i budzącej się do życia natury. Maj to także czas komunijnych przyjęć, uroczystości i prezentów. Współcześnie stało się już normą, że Komunia to święto, podczas którego dzieci otrzymują prezenty od swoich gości. To, co dziecko otrzyma leży w kwestii rodziców, bądź samych gości. Często są to po prostu pieniądze. Coraz częściej jednak goście decydują się na kupno upominku, który będzie skierowany do dziecka, który będzie odpowiedzią na jego zainteresowania. W cyklu artykułów przedstawimy propozycje komunijnych prezentów dla chłopców i dziewczynek. Zakres finansowy jest bardzo szeroki, dlatego zaprezentujemy kilka ofert w różnych obszarach cenowych.

Pierwszym pomysłem jest Dron. Może to być, np.: OVERMAX DRON X-BEE. Drony dziś to zaawansowane, zdalnie sterowane aparaty fotograficzne . Możliwości techniczne tych urządzeń pozwalają na wykonywanie zdjęć i filmów z wysokości. Overmax posiada funkcję podglądu obrazu na żywo na sterowniku, dzięki czemu na bieżąco można śledzić dokąd podąża nasz dron, co dla najmłodszych jest niesamowitą frajdą, a jednocześnie ułatwia pracę z tym sprzętem. Zabawa z dronem będzie emocjonująca ponieważ posiada on system radzący sobie z akrobacjami 360°! Funkcja Back home to bardzo przydatna opcja wtedy, gdy z drona korzystają dzieci. Funkcja ta umożliwia przywołanie drona do lokalizacji w jakiej się poprzednio znajdował.

 

Długopis 3DOODLER Create – nowatorskie narzędzie umożliwiające drukowanie dowolnych kształtów bez projektowania ich w komputerze. Jak to działa? To banalnie proste! Długopis umożliwia rysowanie w przestrzeni – 3D. W długopisie umieszcza się wkłady, które po podłączeniu urządzenia do prądu i nagrzaniu, po prostu rysują w przestrzeni. Użytkownika ogranicza jedynie wyobraźnia. Można rysować bryły, kształty, pomoce naukowe, elementy biżuterii, zabawki. Długopis ten rozwija kreatywność, wpływa na rozwój przestrzennego rozumienia i logicznego myślenia. Jest to prezent, którego użyteczność będzie rosła wraz z dorastaniem osoby nim obdarowanej.

 

Praktycznie każde dziecko współcześnie słucha muzyki i gra w gry komputerowe, czy na konsoli. Każdy rodzic natomiast wie, że nieodpowiedni rodzaj słuchawek może poważnie uszkodzić słuch. Stąd też kolejną propozycją prezentu są słuchawki Asus Cerberus V2. Słuchawki te mają wygodną, przylegającą do uszu konstrukcję. Dzięki nowoczesnej technologii w jakiej wykonane są słuchawki dźwięk jaki się z nich wydobywa przenosi użytkownika na zupełnie nowy poziom odbioru gier. Realistyczne dźwięki przenoszą użytkownika w cyber przestrzeń, która poprzez dźwięk roztacza się wokół niego. Naturalny dźwięk i szeroki zakres częstotliwości idealnie nadaje się do słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest design samych słuchawek – można wybrać model w dowolnym kolorze: czerwonym, niebieskim lub zielonym.

 

Dla fanów muzyki mamy jeszcze jedną propozycję: Pioneer X-EM26 BT – kompaktowa wieża o rozbudowanych możliwościach. Pomimo tego, że muzykę dziś mamy zwykle przy sobie – chociaż by w telefonie komórkowym, często chcemy posłuchać jej w lepszej jakości niż z głośnika komórki. Wieże takie jak Pioneer X-EM26 BT wychodzą naprzeciw takim potrzebom. Dzięki technologii Bluetooth dziecko może przesłać ulubione piosenki z telefonu bezpośrednio do wieży. Niewielkie rozmiary i dyskretny design sprawiają, że sprzęt ten doskonale dopasuje si do każdego dziecięcego pokoju. Wieża ta posiada możliwość odtwarzania CD, ma wbudowane radio i czytnik USB. Tego typu sprzęt jest pretekstem do zachęcenia młodych ludzi do słuchania muzyki dobrej jakości i cieszenia się z niej.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium