Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 25,99 zł 25.99
Cena netto: 21,13 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Qoltec
Kod produktu: AKQOLKSSM054344 [7478992]

Opis

Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.



EAN: 5901878543444
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 54344
Rodzaj: Kabel
Zastosowanie: Światłowód
Długość przewodu: 2 m
Złącza #1: LC
Złącza #2: LC
Rodzaj światłowodu: Multi-mode
Transmisja: Duplex
Wymiary: Średnica kabla: 3.0 mm
Pozostałe parametry: - Typ włókna: 50/125- Powłoka: LSZH- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Produkt indywidualnie testowany- Opakowanie: Polybag

Dane techniczne

Kolor Wielokolorowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl